góra

Eurosprzęt

Założona w 1992 roku Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego EUROSPRZĘT to lider małopolskiego rynku wynajmu urządzeń budowlanych i ogrodowych. W ofercie stacjonarnej dostępna jest szeroka gama różnego rodzaju elektronarzędzi, maszyn oraz urządzeń, przydatnych w pracach budowlanych, remontowych lub porządkowych. Wsparciem ze strony Studia Projektowego Webdirect dla prowadzonego biznesu jest kreacja asortymentu wypożyczalni w kanale internetowym, umożliwiająca dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Najważniejszym elementem strony internetowej, przygotowanej dla Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego EUROSPRZĘT jest rozbudowany katalog produktów. Jego konstrukcja pozwala na utworzenie nieograniczonej liczby kategorii oraz poziomów drzewa katalogowego, dzięki czemu możliwe jest wykonanie dowolnej aranżacji oferowanego asortymentu.

Z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, zastosowaliśmy dla strony wypożyczalni tzw. responsywność (RWD), czyli automatyczne dopasowanie rozmiaru strony internetowej do oglądania na ekranach o różnej rozdzielczości. Mechanizm ten sprawia, że oferta Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego EUROSPRZĘT dostępna jest równie? dla osób korzystających z takich narzędzi, jak tablet czy smartphone.Administrowanie zasobami aplikacji, w tym rozbudowanym katalogiem produktów nie było by możliwe bez zaangażowania systemu CMS. To właśnie dzięki scaleniu Panelu Administracyjnego z aplikacją Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego EUROSPRZĘT, zarządzanie produktami w katalogu jest nie tylko proste, intuicyjne i wygodne, ale przede wszystkim możliwe do samodzielnego wykonania. Dodawanie nowych produktów z asortymentu wypożyczalni ułatwiają specjalne szablony, a wbudowane moduły edycji pozwalają na błyskawiczną aktualizację wskazanych w karcie produktu parametrów, np. cen.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia realizacji projektu strony internetowej dla Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego EUROSPRZĘT:
www.eurosprzet.eu

Klient

Dodatkowe informacje

Na skróty