GÓRA

Autorski system zarządzania zawartością

Jednym z naszych największych osiągnięć w dziedzinie projektowania oraz budowy zaawansowanych aplikacji jest autorski system zarządzania zawartością CMS (Content Management System). Jest to wielofunkcyjny Panel Administracyjny, który umożliwia jednoczesne oraz kompleksowe zarządzanie posiadanymi stronami WWW, serwisami oraz sklepami internetowymi. System oferuje możliwość samodzielnego lub wieloosobowego administrowania dowolną aplikacją internetową poprzez dedykowane moduły. Oprócz tego Panel posiada wiele użytecznych funkcji, jak na przykład zbieranie i dostarczanie różnego rodzaju informacji statystycznych, czy chociażby możliwość przesyłania ofert handlowych do wielu użytkowników naraz, przy wykorzystaniu technologii One-Click-Only.

Nie sposób wymienić wszystkich zalet naszego autorskiego systemu zarządzania zawartością. Dzięki specjalnym modułom, dostępnych w ramach poszczególnych aplikacji istnieje możliwość m. in. publikowania artykułów w sekcji aktualności, tworzenia oraz udostępniania galerii zdjęć, przesyłania i udostępniania na stronach plików PDF, dodawania produktów i zarządzania bazą klientów. Panel zapewnia również pełną obsługę aplikacji w dowolnej wersji językowej oraz możliwość nadawania uprawnień do zarządzania konkretną usługą lub określonym modułem wskazanym osobom.

System administracyjny został skonstruowany oraz stworzony przy ścisłej współpracy z gronem naszych Klientów. To właśnie Oni w dalszym ciągu, poprzez zgłaszane sugestie wywierają w decydującym stopniu wpływ, tak na obecny, jak i przyszły kształt Panelu, a w szczególności na jego funkcjonalność. Również z tego względu, jego obsługa jest niezwykle prosta, wręcz intuicyjna. A co najważniejsze, samo użytkowanie Systemu Administracyjnego nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy, czy umiejętności manualnych.