GÓRA

Inspiro ART

Architekt, projektant i dekorator wnętrz w jednej osobie! Projekt "Inspiro ART" jest dziełem Anny Ryzner, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, która od lat spełnia swoje marzenia jako architekt wnętrz. Pracownia "Inspiro ART" to sztuka tworzenia atmosfery z prawdziwym powiewem świeżości. To także twórcze podejście do powierzonych zadań, wiedza i kompetencje, a także czas oddany do dyspozycji Klientów oraz właściwe zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań. Wrocław jest tym miastem, na którym koncentruje się pracownia "Inspiro ART", ale jej działalność obejmuje również realizację zleceń z całego kraju.

Wizualizacja strony internetowej "Inspiro ART" oparta jest o nowoczesny design oraz przejrzystą szatę graficzną. Realizację wyróżnia klasyczny układ elementów oraz intuicyjny interfejs, umożliwiający łatwe poruszanie się po stronie. Założeniem projektu był akcent położony na przybliżenie odwiedzającemu stronę przyjętej filozofii działania oraz podejścia pracowni do realizacji zamówień. Najlepszą wizytówką "Inspiro ART" są zrealizowane projekty aranżacji wnętrz, dostępne w galerii.

Anna Ryzner - Projektant wnętrz, architekt wnętrz Wrocław | Inspiro ART

Aplikacją, która wspiera prowadzenie strony internetowej "Inspiro ART" jest nasz autorski System Zarządzania Zawartością (CMS). Użytkownik Panelu Administracyjnego może samodzielnie dokonywać edycji treści poszczególnych zakładek oraz śledzić ruch na stronie, dzięki zaawansowanemu systemowi statystyk.
Jednakże najważniejszym modułem na stronie jest bez wątpienia galeria zdjęć, prezentująca projekty aranżacji wnętrz zrealizowane przez pracownię "Inspiro ART", którą w równie łatwy sposób można zarządzać poprzez system CMS.
Udostępnione w ramach Panelu Administracyjnego narzędzie pozwala na:
  • tworzenie nowych lub usuwanie istniejących galerii
  • dodawanie, zmianę lub usuwanie zdjęć
  • zmianę kolejności wyświetlania zdjęć w galerii
  • dodawanie opisów dla poszczególnych zdjęć w galerii
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia realizacji projektu strony internetowej dla pracowni "Inspiro ART": www.inspiroart.com.pl

Klient

Dodatkowe informacje

Nazwa firmy: Inspiro ART

Branża: Usługi

Lokalizacja: Wrocław

Data realizacji: 2014

Adres URL: http://www.inspiroart.com.pl

Zakres usług:

Na skróty