GÓRA

TECH SERWIS

Poznańskie przedsiębiorstwo ogólnobudowlane "TECH SERWIS" świadczy różnorodne usługi naprawcze, modernizacyjne oraz remontowe dla szerokiego grona odbiorców. Specjalizacją zakładu jest diagnozowanie, wykrywanie oraz naprawianie usterek oraz awarii występujących m. in. w obiektach usługowo-handlowych.

Przygotowana w studiu projektowym Webdirect strona internetowa jest pierwszą realizacją, przygotowaną dla firmy "TECH SERWIS". Inspiracją dla szaty graficznej strony był profil budowlany oraz usługowy charakter prowadzonej przez firmę działalności. Przejrzysty i czytelny układ elementów na stronie pozwala na szybkie uzyskanie konkretnych informacji o firmie "TECH SERWIS", o zakresie oferowanych usług oraz o możliwych kanałach kontaktu.
Zastosowana przez nas formuła jednostronicowej wizualizacji jest typowym przykładem tzw. internetowej wizytówki. Produkt ten jest adresowany szczególnie do małych firm, które potrzebują nieskomplikowanej aplikacji w formie interaktywnej pigułki, umożliwiającej dotarcie z konkretnym przekazem biznesowym do jak najszerszej grupy odbiorców.Zapraszamy serdecznie do obejrzenia realizacji projektu strony internetowej dla przedsiębiorstwa "TECH SERWIS":
www.techserwis24.com.pl

Klient

Dodatkowe informacje

Nazwa firmy: TECH SERWIS

Branża: Budownictwo

Lokalizacja: Poznań

Data realizacji: 2012

Adres URL: http://www.techserwis24.com.pl

Zakres usług:

Na skróty