GÓRA

BM Recykling

Przedsiębiorstwo BM Recykling sp. z o.o. specjalizuje się w recyklingu odpadów przemysłowych oraz przetwarzaniu surowców wtórnych. Główny zakład przemysłowy firmy, w którym dokonywany jest proces odzysku odpadów znajduje się w Siemianowicach Śląskich. Dzięki wykorzystaniu linii do sortowania odpadów przemysłowych i komunalnych firma BM Recykling produkuje m. in. paliwa alternatywne dla przemysłu cementowego.

Zaprojektowany przez nas serwis internetowy BM Recykling to pełnowymiarowa witryna ukierunkowana na szeroką komunikację przedsiębiorstwa z jego rynkowym otoczeniem. Tematyka szeroko rozumianej ochrony środowiska naturalnego jest motywem przewodnim szaty graficznej witryny, a zaproponowany układ menu strony umożliwia dynamiczne oraz intuicyjne poruszanie się po niej.Przedsiębiorstwa, instytucje oraz klienci indywidualni zainteresowani współpracą z przedsiębiorstwem BM Recykling z pewnością znajdą w serwisie internetowym wiele interesujących ich informacji. Oprócz szeregu dostępnych informacji o firmie, profilu jej działalności, czy uzyskanych dotacjach na stronie publikowane są m. in. aktualności, oferty pracy oraz dokumenty, zawierające prawne zezwolenia na prowadzenie działalności.

Kompleksowe zarządzanie witryną BM Recykling wspiera zintegrowany z aplikacją Panel Administracyjny (CMS), za pośrednictwem którego możliwa jest m. in. edycja poszczególnych zakładek, redagowanie aktualności oraz wstawianie plików PDF. System CMS zapewnia również dostęp do zasobów witryny dla wskazanych użytkowników, na uprawnień przyznanych przez administratora.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia realizacji projektu strony internetowej BM Recykling: www.bmrecykling.pl.

Klient

Dodatkowe informacje

Nazwa firmy: BM Recykling Sp. z o.o.

Branża: Ochrona środowiska

Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Data realizacji: 2012

Adres URL: http://www.bmrecykling.pl

Zakres usług:

Na skróty