GÓRA

PC-PROJEKT

Firma PC-PROJEKT zajmuje się przygotowaniem oraz realizacją projektów drogowych oraz organizacji ruchu, począwszy od przygotowania ofert przetargowych, aż po uzyskanie stosownych uzgodnień i pozwoleń. Proponowane przez przedsiębiorstwo rozwiązania są optymalizowane zarówno kosztowo jak i pod kątem zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz spełnienia coraz wyższych standardów projektowych.

Największym sukcesem zawodowym przedsiębiorstwa PC-PROJEKT, wpisanym w jego strategię biznesową jest zaufanie oraz uznanie dotychczasowych klientów. Pragnąc zachować i podtrzymać najwyższe standardy jakości usług firmy, przygotowaliśmy staranną oraz zrównoważoną wizualizację strony internetowej, opartą na klarownej obsłudze. Wraz z nową stroną www poddaliśmy również procesowi odświeżenia grafikę logo firmy tak, aby w jak największym stopniu identyfikowała przedsiębiorstwo z jego podstawowym profilem działalności.Administrowanie stroną internetową, w szczególności tak rozbudowaną jak PC-PROJEKT wymaga wygodnego oraz łatwego w obsłudze narzędzia, którym posługiwać mogą się osoby nie posiadające specjalistycznej wiedzy oraz dodatkowych umiejętności. Właśnie w tym celu stworzyliśmy własny, autorski system zarządzania zawartością stron www ang. CMS, umożliwiający samodzielne prowadzenie strony z poziomu przeglądarki internetowej.

Użytkownik Panelu Administracyjnego może nie tylko dowolnie zmieniać zawartość poszczególnych zakładek na stronie, ale również określić dla każdej z nich zbiór słów kluczowych, pomocny w procesie odnajdywania treści przez wyszukiwarki.
W firmie PC-PROJEKT komunikacja zewnętrzna z klientami oraz partnerami biznesowymi jest bardzo ważna, dlatego o najistotniejszych wydarzeniach użytkownicy strony są informowani przez dostępne na stronie centrum prasowe.

Przegląd projektów zrealizowanych przez przedsiębiorstwo PC-PROJEKT ilustruje galeria realizacji, której funkcjonalność w Panelu pozwala na samodzielne dodawanie, usuwanie lub tworzenie kolejnych galerii.

Każda firma, chcąca w jak najkrótszym czasie podzielić się z otoczeniem istotnym komunikatem lub dokumentem może to uczynić z poziomu Panelu Administracyjnego, publikując chciażby listy referencyjne czy certyfikaty jakości. Dzięki modułowi przesyłania plików w kilka sekund możliwe jest zamieszczenie na stronie np. dokumentu PDF.Zapraszamy serdecznie do obejrzenia realizacji projektu strony internetowej dla przedsiębiorstwa PC-PROJEKT:
www.pc-projekt.waw.pl

Klient

Dodatkowe informacje

Nazwa firmy: PC-PROJEKT

Branża: Infrastruktura

Lokalizacja: Warszawa

Data realizacji: 2013

Adres URL: http://www.pc-projekt.waw.pl

Zakres usług:

Na skróty