GÓRA

Rosłan DOM

Przedsiębiorstwo Rosłan DOM już od ponad 10 lat specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych według projektów indywidualnych bądź powierzonych. W chwili obecnej zasięg działalności przedsiębiorstwa obejmuje teren czterech województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego oraz zachodniopomorskiego.

Podstawą działalności firmy Rosłan DOM jest budowa domów o zróżnicowanej architekturze oraz wielkości. Prace budowlane prowadzone są w sposób kompleksowy, a to oznacza, że firma Rosłan DOM przejmuje na siebie obowiązki związane z realizacją kompletnego procesu budowy, począwszy od wyboru projektu, następnie jego wykonanie, a skończywszy na przekazaniu kluczy. Już dziś sprawdź aktualną ofertę i zamieszkaj tak, jak chcesz z Rosłan DOM.

Projekt serwisu internetowego, zrealizowany dla przedsiębiorstwa Rosłan DOM powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie inwestorów indywidualnych budową własnego domu jednorodzinnego. Na poszczególnych stronach serwisu odwiedzający znajdą wszelkie informacje związane z procesem budowy, począwszy od poradników budowlanych, poprzez opis najnowszych technologii, stosowanych do budowy domów, aż po wybór gotowego projektu. Ofertę firmy dodatkowo wzbogacają galerie zdjęć, pochodzących z planu budowy realizowanych inwestycji. Przedsiębiorstwo Rosłan DOM cechuje również otwartość na potrzeby klientów, stąd istnieje możliwość śledzenia oraz podglądania aktualnie realizowanych przez firmę inwestycji za pośrednictwem mediów społecznościowych.Narzędziem sterującym pracą serwisu internetowego Rosłan DOM jest aplikacja CMS, umożliwiająca wygodne i kompleksowe, a przede wszystkim łatwe zarządzanie całą jego zawartością. Dzięki Panelowi Administracyjnemu uprawniony użytkownik może samodzielnie: Zapraszamy serdecznie do obejrzenia realizacji portalu internetowego dla przedsiębiorstwa Rosłan DOM: http://www.roslandom.com.pl

Klient

Dodatkowe informacje

Nazwa firmy: Rosłan DOM

Branża: Budownictwo

Lokalizacja: Henryków Urocze (mazowieckie)

Data realizacji: 2013

Adres URL: http://www.roslandom.com.pl

Zakres usług:

Na skróty